2.Розв'яжіть рівняння: (х-7)(4х+2)=0. У відповідь запишіть добуток коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Караджа Валерия.

Пошаговое объяснение:

(х-7)(4х+2)=0

Либо x-7=0      Либо 4х+2=0

          х=7                      4х=-2

                                        х=-1/2=-0.5

Ответ: х1=7 х2=-0.5

Добуток коренів 7*(-0.5)= -3.5