№3 (46) Обчисліть у зручний спосіб, застосовуючи властивості множення: 1) 0,75 3,1 +0,75 -0,9 2)

1,5 12,1-1,5 11,9 3) 3,25 1,7 + 2,3-3,25 4) 0,5 94,16 0,25.80 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:

0,75(3,1-0,9)+0,75=1,5

1,5(12,1-11,9)=0,3

3,25(1,7)-3,25+2,3=4,675

0,5(94,16)+0,25(80)=47,08+20=67,08

Ответ:

1,5

0,3

4,675

67,08