Короткий запис до задачі.Морська вода містить 6% солі. скільки кі-лограмів солі міститься в 250 кг

морської води?

Ответы на вопрос

Отвечает Игорова Алина.

Відповідь:Буде 15 килограмм

Покрокове пояснення: 1) 250/100=2,5(кг) - в 1%;

2)2,5*6= 15(кг)

Отвечает Плотников Рома.
250*6/100=1500/100=15 кг