Середнє арифметичне чисел 22 і 44 дорівнює Сссрр оочччнннннооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Остойич Михаило.

Середнє арифметичне двох чисел можна знайти, додавши їх разом і ділячи на 2.

У цьому випадку:

(22 + 44) / 2 = 66 / 2 = 33

Отже, середнє арифметичне чисел 22 і 44 дорівнює 33.

Отвечает Блинова Дарина.

 \frac{a + b}{2}  =  \frac{22 + 44}{2}  =  \frac{66}{2}  = 33