ПЛИЗ ПОМОГИТЕ! Сторона АВ трикутника АВС на 4 см більша за сторо-ну АС, яка у два рази менша за

ВС. Знайдіть сторонитрикутника, якщо його периметр дорівнює 48 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Настя.

Пошаговое объяснение:

Сторона АС = х см

Сторона АВ = х + 4 см

Сторона ВС = 2х см

Р ∆ = 48

х + х + 4 + 2х = 48

4х + 4 = 48

4х = 48 - 4

4х = 44

х = 44 : 4

х = 11

Сторона АС = (х) = 11 см

Сторона АВ = (х + 4) = 11 + 4 = 15 см

Сторона ВС = (2х) = 2 * 11 = 22 см

Р = 11 + 15 + 22 = 48 см