Із квадратної дошки сторона якої 30 см вирізали квадрат площа якого становить 7/10 площі дошки.

чому дорівнює площа залишку дошки СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Александр.

Ответ:

270 см²

Пошаговое объяснение:

S1=30*30=900 см²

S2=900:10*7=630см²

S3=900-630=270см²

Отвечает Сафонова Ева.

Ответ:  270 квадратних сантиметрів.

Пошаговое объяснение: Площа вирізаного квадрата буде:

S квадрата = (7/10) * S дошки,

де S дошки - площа квадратної дошки.

Тоді сторона вирізаного квадрата буде:

a = √(S квадрата) = √[(7/10) * S дошки] = (√7/10) * 30 см ≈ 7.75 см.

Площа залишку дошки дорівнює різниці між площею початкової дошки та площею вирізаного квадрата:

S залишку дошки = S дошки - S квадрата = S дошки - (7/10) * S дошки = (3/10) * S дошки.

Замінюючи значення S дошки, отримуємо:

S залишку дошки = (3/10) * (30 см)^2 = 270 см^2.

Отже, площа залишку дошки дорівнює 270 квадратних сантиметрів.