1. 1) 5% від 300 2) 30% від 520 3) 35% від 1400 2. задача В шкільній бібліотеці 600 книжок. 7%

книжок на англійській мові. Скільки в бібліотеці книжок англійською мовою? 3. Задача За два дні продали 420 кг яблук, причому за перший день продали 40% яблук. Скільки кілограмів яблук продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирмахан Айдана.

Доброго ранку!

1.

1) 15

2) 156

3) 490

2.

(600 : 100) * 7 = 6 * 7 = 42

Відповідь: в бібліотеці 42 книжки англійською мовою.

3.

1) 100 - 40 = 60% - продали другого дня

2) (420 : 100) * 60 = 252 (кг)

Відповідь: 252 кілограми яблук продали другого дня.