основа рівнобедреного трикутника дорівнює 7,2 см, що становить 80 відсотків від довжини бічної

сторони.Знайди перимтр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Галямшина Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.8x = 7.2,
x = 7.2 / 0.8 = 9
Периметр = 7.2 + 9 + 9 = 25.2 см.

Отже, периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 25.2 см.