Знайди відсоток цукру у розчині якщо 20 кг розчину мають 3,4 кг цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Лемешев Александр.

Ответ:

17%

Пошаговое объяснение:

3.4/20*100%=0.17*100%=17%