.Відстань між містами на місцевості дорівнює 700 км. Установи відповідність між масштабом карти

(1-3) та значенням цієї відстані на карті (А-Д). (3 бали) 1 1 : 10 000 000 А 1,4 см 2 1 : 5 000 000 Б 2 см 3 1 : 35 000 000 В 7 см Г 14 см Д 20 см ПОМОГИТЕ!!! ПАЖАЛУСТА пж пж пж пж пж пж пж ДАМ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленогорская Лина.

Пошаговое объяснение:

700 км = 70 000 000 см

1

(70 000 000 * 1) : 10 000 000 = 7 см (В)

2

(70 000 000 * 1) : 5 000 000 = 14 см (Г)

3

(70 000 000 * 1) : 35 000 000 = 2 см (Б)