Бабуся зробила 200 пиріжків. Василь з'їв 15% всіх пиріжків, Петро з'їв 25% всіх пиріжків, а Андрій

з'їв 8% всіх пиріжків Скільки, в середньому, пиріжків (у штуках) з'їв кожен з онуків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кушаль Ростислав.

Спочатку знайдемо, скільки пиріжків з'їв кожний онук:

- Василь: 15% від 200 пиріжків = 0,15 × 200 = 30 пиріжків

- Петро: 25% від 200 пиріжків = 0,25 × 200 = 50 пиріжків

- Андрій: 8% від 200 пиріжків = 0,08 × 200 = 16 пиріжків

Тепер знайдемо середнє значення пиріжків, з'їдених кожним онуком:

- Середнє значення пиріжків, з'їдених Василем: 30 пиріжків / 1 онук = 30 пиріжків

- Середнє значення пиріжків, з'їдених Петром: 50 пиріжків / 1 онук = 50 пиріжків

- Середнє значення пиріжків, з'їдених Андрієм: 16 пиріжків / 1 онук = 16 пиріжків

Отже, кожен з онуків з'їв наступну кількість пиріжків:

- Василь: 30 пиріжків

- Петро: 50 пиріжків

- Андрій: 16 пиріжків