Туристи за т?ри дні пройшли 48км. Першого дня вони пройшли 25% всього маршруту, а другого 75%решти.

Скільки кілометрів туристи пройшли третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Нейман Полина.

Відповідь:

9 км за 3-тій день

Покове пояснення:

1.48км : 100%  = 0,48

0,48 * 25% = 12 км за перший день пройшли

48км - 12км = 36 км за 2 останніх дні

36км : 100% = 0,36

0,46 * 75% = 27 км  прошли за другий день

48-(27+12) = 9 км за 3 тій день