Даю 50 балов!!! номер 1.Обчисли 1) -18:(-3). 2) 12: (-2)номер 2.Знайди корінь рівняння 4x=

-20номер 3.Виконнай ділення.1) -36,72 : 1,8;. 2) -2⅔ : (-3⅕).номер 4.Розв'яжи рівняння 12,5x- 4,9= 2,5x + 8,4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белянина Маша.

Пошаговое объяснение:

1

-18 : (-3) = 6

12 : (-2) = -6

2

4х = -20

х = -20 : 4

х = -5

3

-36,72 : 1,8 = -20,4

-2 2/3 : (-3 1/5) = -8/3 : (-16/5) = -8/3 * (-5/16) = 1/3 * 5/2 = 5/6

4

12,5х - 4,9 = 2,5х + 8,4

12,5х - 2,5х = 8,4 + 4,9

10х = 13,3

х = 13,3 : 10

х = 1,33

Отвечает Ким Ксения.

1.

1) - 18 ÷ ( - 3 ) = 6

(-) ÷ (-) = (+)

2)

12 ÷ ( - 2 ) = - 6

(+) ÷ (-) = (-)

2.

4х = - 20

х = - 20 ÷ 4

х = - 5

3.

1) \:    - 36.72 \div 1.8 =  - 367.2 \div 18 = -  20.4 \\ 2) \:  - 2 \frac{2}{3}  \div ( - 3 \frac{1}{5} ) =  -  \frac{8}{3}  \div ( -  \frac{16}{5} ) =  \\  =  \frac{8 \times 5}{3 \times 16}  =  \frac{5}{3 \times 2}  =  \frac{5}{6}

4.

12.5x - 4.9 = 2.5x + 8.4 \\ 12.5x - 2.5x = 8.4 + 4.9 \\ 10x = 13.3 \\ x = 13.3 \div 10 \\ x = 1.33