6. (3 бали) Данило дуже полюбляє цукерки, за три тижнi вiн з'їв 60 кг цукерок. Другого тижня вiн з

їв у 3 рази більше ніж за третій, а першого тижня на 4 кг бiльше ніж за другий і третій разом. Знайдіть скiльки кілограмів цукерок Данило з'їдав кожного тижня (записати коротку умову та розв'язати задачу через х). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Відповідь:

Нехай кількість цукерок, яку Данило з'їв за третій тиждень - x кг.

Тоді за другий тиждень Данило з'їв 3x кг.

А за перший тиждень Данило з'їв (3x + 4) кг.

Разом це складає 60 кг, тому:

x + 3x + (3x + 4) = 60

7x + 4 = 60

7x = 56

x = 8

Отже, за третій тиждень Данило з'їв 8 кг цукерок.

За другий тиждень він з'їв 3x = 3 × 8 = 24 кг цукерок.

За перший тиждень він з'їв 3x + 4 = 3 × 8 + 4 = 28 кг цукерок.

Таким чином, Данило з'їв 28 кг цукерок першого тижня, 24 кг другого тижня та 8 кг третього тижня.

Покрокове пояснення: