Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо один з них на 27 більший, ніж інший.​


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Відповідь:

У рівнобедреному трикутнику два кути є рівними, позначимо їх як x. Тоді за умовою третій кут дорівнює x + 27. За властивістю трикутника, сума всіх кутів дорівнює 180 градусам. Отже, ми можемо записати:

x + x + (x + 27) = 180

Розв'язавши це рівняння, отримуємо:

3x + 27 = 180

3x = 153

x = 51

Таким чином, менші два кути рівнобедреного трикутника дорівнюють 51 градусу, а третій кут, що більший на 27 градусів, дорівнює 78 градусів.

Пояснення:

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:Припустимо, що один із кутів рівнобедреного трикутника дорівнює x градусів. Тоді інший кут буде дорівнювати x + 27 градусів, оскільки він на 27 градусів більший.

Загальна сума кутів у будь-якому трикутнику дорівнює 180 градусам. У рівнобедреному трикутнику, де два кути однакові, ми можемо записати рівняння:

x + x + (x + 27) = 180

Розгортаємо це рівняння:

3x + 27 = 180

3x = 180 - 27

3x = 153

x = 153 / 3

x = 51

Отже, один кут рівнобедреного трикутника дорівнює 51 градусу, а другий кут буде дорівнювати 51 + 27 = 78 градусів.