Площадь доски прямоугольной формы равна 288 дм2, а её длина 24 дм. Найди ширину доски и периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Ярослав.
Щоб знайти ширину доски, можемо використати формулу для площі прямокутника:
S = a * b
a - довжина
b - ширина
288 дм² = 24 дм * b
b = 288 дм² / 24 дм
b = 12 дм
ширина доски дорівнює 12 дм.
Периметр прямокутника можна знайти за формулою:
P = 2 * (a+ b)
P = 2 * (24 дм + 12 дм)
P = 2 * 36 дм
P = 72 дм
периметр доски дорівнює 72 дм.

Отвечает Басаргина Галина.

Відповідь:

Дано:

Площадь доски: 288 дм²

Длина доски: 24 дм

Для знаходження ширини доски можемо скористатись формулою площі прямокутника: Площа = Довжина × Ширина.

288 = 24 × Ширина

Щоб знайти ширину, потрібно розділити обидві частини рівняння на 24:

Ширина = 288 / 24 = 12 дм

Отже, ширина доски дорівнює 12 дм.

Тепер знаходження периметра прямокутника. Периметр прямокутника визначається формулою: Периметр = 2 × (Довжина + Ширина).

Периметр = 2 × (24 + 12) = 2 × 36 = 72 дм

Отже, периметр доски дорівнює 72 дм.

Покрокове пояснення: