Знайти добуток дробів 2 3/4 • 2/11 А)1/2 Б)12/44. В) 13/15. Г)11/4


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкова Анастасия.

Добуток дробів 2 3/4 і 2/11 виглядає наступним чином:

2 3/4 * 2/11 = ((2 * 4 + 3) / 4) * (2/11) = (11/4) * (2/11) = 22/44

Але цей дріб можна спростити, розділив чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник, яким є число 22:

22/44 = (22/22) / (44/22) = 1/2

Отже, правильна відповідь: А) 1/2.

Отвечает Гетманская София.

Ответ:

1:2

Пошаговое объяснение:Переводим дробь 2 3/4 в неправильную дробь получаем 11/4 дальше умножаем 11/4 на 2/11 сокращаем 11 получаем 2/4 сокращаем на 2 получаем

одна

вторая

Ответ: