Доведіть що значення виразу не залежить від х: 5х²-х(4х-2)-3(х+2)-х²+х-6 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Забегайло Снежана.

Ответ:

5х²-х(4х-2)-3(х+2)-х²+х-6 ​ = 5х²- 4х² +2х -3х-6 -х²+х-6 ​= 2х -3х -6 +х -6 = -6-6= -12

ось і довели що треба

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ланчези Влад.

5х² - х(4х-2) - 3(х+2) - х² + х - 6 = 5х² - 4х² + 2х - 3х - 6 - х² + х - 6 = 5х² - 5х² + 3х - 3х - 6 - 6 = - 12