Басейн наповнюється водою через першу трубу за 4 год, а через друг за 6 год. Яку частину басейну

залишиться заповнити після спіл роботи обох труб протягом 1 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Чуракова Карина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб визначити частину басейну, яку залишиться заповнити, нам потрібно визначити, скільки води одна труба може налити за 1 годину, а потім знайти суму.

За 1 год через першу трубу заповниться 1/4 басейну, оскільки вона наповнює басейн за 4 години.

За 1 годину через другу трубу заповниться 1/6 басейну, оскільки це займає 6 годин.

Отже, обидві труби разом заповнять за 1 год 1/4 + 1/6 частини басейну:

1/4 + 1/6 = (3/12) + (2/12) = 5/12

Таким чином, після години роботи обох труб залишиться заповнити 1 - 5/12, або 7/12 частини басейну.