татусь за годину ліпить 40 вареників, а Марина-лише 20. Скільки вареників зліплять татусь разом із

Мариною за 3 год роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Стас.

Ответ:

будь ласка коронку

Пошаговое объяснение:

Тата - 40

Марина - 20

Розв'язання:

1). 3х(40+20)=180 (вареників)

Відповідь: 180 вареників

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

Татусь - 40 вареників за 1 год

Марина - 20 вареників за 1 год.

Разом - 40+20 вареників за год.

Всього годин: 3.

1) 20+40 = 60 (вареників) - разом за 1 годину.

2) 60 × 3 = 180 (вареників) - за 3 години.

Відповідь: за 3 години роботи Татусь із Мариною зліплять 180 вареників.

Покрокове пояснення: Спочатку дізнаємося, скільки Татусь із Мариною виготовляють вареників разом, а потім множимо це на кількість годин.