Розв'яжіть задачу в зошиті. Запишіть відповіді цифрами без пояснення. Два учні, працюючи разом, за

3 години наліпили 336 вареників. Один учень, працюючи сам ліпить 132 вареники за 3 години. Скільки вареників ліпить другий учень за 1 годину? ... Відповідь: вареників ліпить другий учень за 1 годину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Даша.

Ответ:

Куда уже легче

Первый - 132в. за 3ч.

Второй - ?в. за 3ч.

Вместе - 336в. за 3ч.

Второй - ?в. за 1 ч.

1) 336-132=204(в.) - второй за 3 ч.

2) 204/3=68(в.) - второй за 1ч.

Відповідь: 68 вареників ліпить другий учень за 1 годину.​