Мама ліпить 12 вареників за 3 хвилини. Бабуся за хвилину виліпала 6 вареників. На скільки менше

вареників за хвилину ліпить мама, ніж бабуся

Ответы на вопрос

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:

1)12:3=4(в)

2)6-4=2(в)

Ответ: на 2 вареника

Отвечает Степнова Екатерина.
1) 12:3=4(в.) - вареників ліпить мама за хвилину;
2) 6-4=2(в.)
Відповідь: на 2 вареники зп хвилину менше ліпить мама, ніж бабуся.