Розв'яжи задачу. За три дні роботи на фабриці упакували 230 000 пачок чаю. До того ж за перший і

другий день упакували 154 000 пачок чаю, а за другий і третій день - 160 000 пачок чаю. Скільки пачок чаю упаковували на фабриці першого, другого й третього дня окремо? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадытчик Полина.

Ответ:

1) 230 000-154 000=76 000(п.)- ||| дня

2) 230 000-160 000=70 000(п.)- | дня

3) 76 000-70 000=6 000(п.)- || дня