Три робітники виготовили 70 деталей. Перший робітник ви- на готовив у 2 рази менше деталей, ніж

другий, а третій 10 деталей більше, ніж перший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Назар.

Відповідь:Позначимо кількість деталей, яку виготовив другий робітник, через х.

Тоді перший робітник виготовив х/2 деталей, а третій - (х/2 + 10) деталей.

За умовою, три робітники разом виготовили 70 деталей, тому маємо рівняння:

х/2 + х + х/2 + 10 = 70

Спростимо його:

2х + 20 = 140

2х = 120

х = 60

Отже, другий робітник виготовив 60 деталей, перший - 30 деталей, а третій - (30 + 10) = 40 деталей.

Перевіримо, чи дійсно виготовлено 70 деталей:

30 + 60 + 40 = 70

Таким чином, отримали правильні результати.