Даю 85-90 баллов!! Торговець побував у трьох містах. У першому місті в нього купили пʼять шостих

товару. У другому - пʼять шостих від того, що залишилось, і в третьому - пʼять шостих від того, що залишилось. Коли він повернувся додому, то в нього залишилось 11 горщиків. Скільки горщиків було в торговця спочатку?Срочно прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Леонид.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 1- 5/6 = 1/6 товару у нього залишилося після 1го місця

2) 5/6 від 1/6

   1/6 · 5/6 = 5/36 частин  -купили у 2му місці, а залишилося

3) 1/6 - 5/36 = 6/36 - 5/36 = 1/36 - залишок після другого місця

4) 5/6 від 1/36

    1/36 ·5/6 = 5/ 216 - купили у 3му місці

5) 1/36 - 5/ 216 = 6/ 216 - 5/216 = 1/216 - залишок після третього місця і це 11 горщиків

6) 1/216 - це 11 горщиків

  11 : 1/216 = 11 · 216 = 2376 (г) - було всього