Автівка за 3 год проїхала ту саму відстань,що и мотоцикл за 4 год. Знайти швидкість кожного якщо

швидкість автівтівки на 15км/год більша? Дуже срочно...

Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянова Галина.

Ответ:

Нехай відстань, що проїхали автівка та мотоцикл дорівнює d, а швидкість мотоцикла дорівнює v. Тоді швидкість автівки дорівнює v + 15, оскільки її швидкість на 15 км/год більша за швидкість мотоцикла.

За формулою шлях = швидкість × час можна скласти два рівняння:

d = (v + 15) × 3 для автівки

d = v × 4 для мотоцикла

Розв'язуючи перше рівняння відносно v, отримуємо:

v = (d / 3) - 5

Підставляючи це значення v у друге рівняння, отримуємо:

d = [(d / 3) - 5] × 4

Розв'язавши рівняння відносно d, отримуємо:

d = 60

Отже, відстань, яку проїхали автівка та мотоцикл, дорівнює 60 км.

Підставляючи d у рівняння для швидкостей, отримуємо:

Швидкість автівки: v + 15 = (60 / 3) = 20 км/год

Швидкість мотоцикла: v = (60 / 4) = 15 км/год

Отже, швидкість автівки дорівнює 20 км/год, а швидкість мотоцикла дорівнює 15 км/год.

Пошаговое объяснение: