РЕШЕНИЕ И УМОВА! автівка проїхала від полтави до запоріжжя, відстань між якими 270 км, за 3 год. за

першу годину вона проїхала 35% цієї відстані , а за другу-38%. скільки км проїхала автівка за третю годину? ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Денис.

Ответ:

1) 35+38=73(%)- відстань автівки за перші дві години

2) 100-73=27(%)- відстані проїхала автівка за третю годину

3) 270:100•27=2,7•27=72,9(км)

Відповідь: 72,9 км проїхала автівка за третю годину.