Відстань від Запоріжжя до Полтави дорівнює 270 км. За першу годину 3/10 цієї відстані. Скільки км

подолала автівка за першу годину? Скільки км їй залишилося проїхати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

81 км проїхала.189 залишилося

Пошаговое объяснение:

За 1 годину прооїхала 270*(3:10)=270*0.3=81 км

Залишилося 270-81=189 км