Дівчинка задумала число, відняла від нього 84, відняла ще 137 і отримала 562. Яке число задумала

дівчинка? Будь ласка допоможіть!!!!!!!треба до 10:00

Ответы на вопрос

Отвечает Секирский Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x - 84 - 137 = 562

Розв'язуємо це рівняння відносно x:

x - 221 = 562

x = 562 + 221

x = 783

Отже, дівчинка задумала число 783.

Отвечает Турысбай Улымбек.

Ответ:

783

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = x

х - 84 - 137 = 562

х - 221 = 562

х = 562 + 221

х = 783