Добуток чисел 900 і 30 зменшити на їх частку​


Ответы на вопрос

Отвечает Бритвина Арина.

Ответ:Спочатку знайдемо добуток чисел 900 і 30, виконавши операцію множення:

900 * 30 = 27,000

Далі знайдемо їх частку, виконавши операцію ділення:

900 / 30 = 30

Тепер зменшимо добуток на частку:

27,000 - 30 = 26,970

Отже, відповідь: 26,970.

Пошаговое объяснение: