На фермі 750 кроликів та індичок. У них разом 2200 ніг. Знайдіть різницю між кількістю кроликів та

кількістю індичок на фермі

Ответы на вопрос

Отвечает Высоченко Рина.

Ответ:

Позначимо кількість кроликів як «к» і кількість індичок як «і». За умовою задачі у фермі є 750 кроликів та індичок разом, тобто:

к + і = 750 (1)

Також, з умов задачі відомо, що разом кроліки та індички мають 2200 ніг. Оскільки кролики мають 4 ноги, а індички - 2, то загальну кількість ніг можна виразити як:

4к + 2і = 2200 (2)

Тепер можна розв'язати цю систему рівнянь методом заміщення або методом додавання.

Переносимо кількість кроликів з рівняння (1) на один бік рівняння, щоб вибрати кількість індичок:

і = 750 - к (3)

Підставимо цей вираз для «і» в рівні (2):

4к + 2(750 - к) = 2200

4к + 1500 - 2к = 2200

2к = 2200 - 1500

2к = 700

к = 700 / 2

к = 350

Таким чином, кількість кроликів на фермі дорівнює 350.

Підставимо це значення кількості кроликів у рівні (3), щоб знайти кількість індичок:

і = 750 - 350

і = 400

Отже, кількість індичок на фермі дорівнює 400.

Різниця між кількістю кроликів та кількість індичок на фермі буде:

350 - 400 = -50

Отже, різниця між кількістю кроликів та кількістю індичок на фермі дорівнює -50.

Пошаговое объяснение: