На фермі 750 кроликів і індичок. У них разом 2200 ніжок. Скільки кроликів і скільки індичок на

фермі? Очень нужно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шемелина Юля.

Відповідь:

350 кроликів, 400  індичок

Покрокове пояснення:

x - кролики

у - індички

х+у=750    ⇒   у=750-х

4х+2у=2200

4х+2*(750-х)=2200

4х+1500-2х=2200

2х=700

x = 350

y = 400