довжина відрізка АС дорівнює 16,8 дм. точка Р ділить його на дві частини так,що одна із них удвічі

більша за іншу. Визначити довжину кожної частини на які його ділить точка Р

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Данил.

Ответ: AP = 11,2 дм PC = 5,6 дм

Пошаговое объяснение:

5,6×2=11,2 11,2+5,6=16,8

Отвечает Питерская Рита.

Пошаговое объяснение:

1 часть отрезка = х дм

2 часть отрезка = 2х дм

Длина двух отрезков = 16,8 дм

х + 2х = 16,8

3х = 16,8

х = 16,8 : 3

х = 5,6

1 часть отрезка = (х) = 5,6 дм

2 часть отрезка = (2х) = 2 * 5,6 = 11,2 дм

5,6дм + 11,2дм = 16,8дм