Штангіст шдіймає штангу вагою 45кг. 3 кожною наступною спробою вага штанги збільшується на 5кг.

Скільки кг підіймає штангіст за 7 спроб?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Никита.

Ответ:

80 кг

Пошаговое объяснение:

1) 5 × 7 = 35 (кг) - додається за 7 спроб до штанги

2) 45 + 35 = 80 (кг) – підіймає штангіст за 7 спроб

Отвечает Kravcov Denis.

Ответ:

45:5×3=15÷7=2,5

Пошаговое объяснение: