1⅑ + ⅓ одна ціла одна дев'ята,додати одна третя.хто розкаже як ці дроби додавати даю 50 баллів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Ответ:

1/3 это тоже самое что 3/9

тогда 1 1/9+3/9=1 4/9

Отвечает Волковинский Миша.

Відповідь:1 4/9

Покрокове пояснення:

1 1/9+1/3

1=1/1=9/9

Підставляємо одиницю:

9/9+1/9+1/3=10/9+1/3

Зводимо до спільного знаменника:

1/3=1*3/3*3=3/9

Підставляємо:

10/9+3/9=13/9

1=9/9,

Підставляємо:

13/9-9/9=1 4/9