Якi з чисел дiляться на 3? Варіанти відповідей (можна вибрати декілька) : 402 22 111 19​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Данил.

Ответ:

402 111

Пошаговое объяснение:

402÷3=134

111÷3=37

Отвечает Петракова Настя.

Ответ:

402 , 111 - діляться на 3 , тому що сума цифр ділиться на 3 ( 402 - сума 6) ( 111 - сума 3)

Пошаговое объяснение:

402 = 4+0+2 = 6 : 3 = 2 (значить ділиться)

111 = 1+1+1 = 3 : 3 = 1 ( значить ділиться)

інші будуть поділені, але з остачею