Чи правильна рівність? 5/6=20/30 3/5=16/30 45/9=5 12/21=4/7


Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.

Ответ:

5/6=20/30 <-- не правильно

3/5 =16/30 <-- не правильно

45/9=5 <-- правильно

12/21=4/7 <-- правильно