4.Знайти значення виразу: (279+8164:26) 38-1764Не хочу вас тривожити, але мені тре по-швидкому

зробити завдання ((, Допоможіть пліз ​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Маша.

Відповідь:

20 770

Покрокове пояснення:

8164:26=314

314+279=593

593*38=22534

22534-1764=20770