Запиши десятковий дрібу вигляді звичайного і результат скороти 0,6 0,375


Ответы на вопрос

Отвечает Фадічева Анастасія.

Ответ:

6/10 375/1000

6:2 і 10:2 = 3/5

375:5 і 1000:5 = 75/200 = 75:5 і 200:5 = 15/40 = 15:5 і 40:5 = 3/9