Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного і ре- зультат, якщо можливо, скороти: 1) 0,2; 2)

0,18; 3) 0,25; 4) 0,47; 5) 0,375; 6) 0,832. Помогите пж Дам 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ:

1)0,2 = 2/10 = 1/5

2) 0,18 = 18/100= (2*9)/(2*50)= 9/50

3) 0,25=25/100=(5*5)/(5*5*2*2)= 1/4

4) 0,47 = 47/100

5) 0,375= 375/1000= (5*5*5*3)/(5*5*5*8)= 3/8

6) 0,832 = 832/1000= (2*2*2*2*2*2*13)/ (2*2*2*5*5*5)= 104/125