Знайти координати центра кола, заданого рівнянням х2 + у2 +6х - 14у - 5 =0. У відповідь записати

значення різниці у - х. срочно даю 20 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремакина Виолетта.

Відповідь: 10

Покрокове пояснення:

х2 + у2 +6х - 14у - 5 =0
(х-3)2+(у-7)2=5
координати кола (3,  7)