Периметр прямокутника дорівнює 60см. Знайди його сторони, якщо: 1)Одна з них у 4 рази коротша від

іншої; 2) Одна з них на 2 см довша за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров' Александр.

Ответ:

1)Нехай х - менша сторона, тоді, інша - 4х

х+4х+х+4х = 60

10х=60

х=6

Виходить, сторона х = 6см, а інша сторона 6•4=24см.

2) х - менша сторона

тоді, інша х+2

х+х+2+х+х+2=60

4х=60-2-2

4х=56

х=14

Отже, 14 см - менша сторона, тоді інша 14+2=16см

Постав будь ласка кращу відповідь, удачі!