Спочатку гра коштувала 250 грн. Через деякий час вона стала коштувати 300 грн. На скільки

відсотків зросла ціна гри? СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Драгомир Сергей.

Ответ:на 20%

Пошаговое объяснение:

250/100=2.5

25grn=10%

50grn=20%

50*5=250 ; 20*5=100%

50*6=300grn ; 20*6=120%

120%-100=20%