шоб пофарбувати 15 однакових верстатив потрибно 18 кг фарби скильки фарби потрибно шоь пофарбувати

25 верстатив

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Андрей.

Відповідь:22 кг

Покрокове пояснення:25 - 18=7

15+7=22 (кг)