5. Розв'яжи задачу. (За потреби виконай перетворення iменованого числа.) За 5 год одночасно із

чотирьох кораблiв вiдван- тажили 10 т риби, порівну з кожного корабля. Скільки кілограмів риби відвідували за го- дину з трьох таких кораблів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сибагатова Оксана.

Ответ:

15т

Пошаговое объяснение:

1)10÷5=2(т)-за 1 год, 4 корабля.

2)2÷4=0,5(т)- 1 корабель.

3)0,5×3=1,5(т)- 3 коробля