У зимовий період родина Поліщуків витрачає 2500 грн на опалення, на харчування - у 5 разів більше,

ніж на опалення, а решта витрат складає половину витрат на опалення та харчування. Скільки грошей витрачає родина Поліщуків у зимовий період? (СРОЧНО)!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабан Никита.

Ответ:22500 грн

Пошаговое объяснение:

1) 2500*5=12500 (грн) - витрати на харчування;

2) 12500+2500=15000(грн) -витрати на опалення та харчування;

3) 15000:2=7500(грн)-решта витрат;

4) 15000+7500=22500(грн)