|x + 3|= 8пожалуста быстро​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Ксюша.

Відповідь:

Рівняння має два розв’язки:

х=5    Та      х= -11

Покрокове пояснення:

|x + 3|= 8

Для розв’язку ми використаємо означення модуля, перепишемо рівняння у вигляді двох окремих:

х+3=8

х+3=-8


розв’яжемо їх

х+3=8          х+3=-8

х=8 - 3.         х= -8 - 3

х=5               х= -11


Отвечает Таибова Жасмин.

Х дорівнює:

1. 5.

2. -11.