Допоможіть будь ласка!! Скільки точок перетину мають графіки функцій −2x+9 = 8/x ?


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Саша.
-2х+9 =8/х
Перетин з віссю ординат (0;9)
Для -2х+9
E(х)=х належить R
D(y)=y належить R

Для у=8/х
Е(х)=х ≠ 0
D(y)=y належить R\{0}