129. Шматок дроту завдовжки 456 м розрізали на 3 частики, причому перша частина в 4 рази довша за

треть, а друга 114 м довша за третю. Знайдіть довжину кожно частини дроту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

Відповідь:

Довжина першої частини 228 м., другої частини 171 м., третьої частини 57 м.

Покрокове пояснення:

Позначимо довжину третьої частини як Х, у такому випадку друга частина дорівнює ( Х + 114 ), а перша частина дорівнює ( 4 × Х ).

Маємо рівняння:

Х + ( Х + 114 ) + ( 4 × Х ) = 456

6Х = 456 - 114 = 342

Х = 342 / 6 = 57 м. - довжина третьої частини.

Х + 114 = 57 + 114 = 171 м. - довжина другої частини.

4 × 57 = 228 м. - довжина першої частини.

Перевірка:

228 + 171 + 57 = 456 м.

Все вірно.