ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПРОШУ Розв‘яжіть задачу з повним поясненням скільки буде грошей через рік

на рахунку, якщо ви поклали 1000 грн під 14% річних

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Софья.

Ответ:

1140 грн

Пошаговое объяснение:

14% = 14 : 100 = 0,14

1) 1000 * 0,14 = 140 (грн) - составляет годовой процент

2) 1000 + 140 = 1140 (грн) - будет на счету через 1 год